ecole

Your driving school in

Stockel (Place Dumon)

sep fran├žais sep Contact sep Galerie

POLSKA SEKCJA SZKOŁY NAUKI JAZDY  "Le Permis Réussi"  CO ZNACZY …
MASZ PRAWO JAZDY W KIESZENI !!

Cała nasza ekipa, dział administracji i informacji oraz instruktorzy (zarówno teorii, jak i praktyki jazdy), witają Państwa serdecznie.

TYLKO U NAS, A NIE GDZIE INDZIEJ !!

Wszyscy mówimy po polsku, bo… wszyscy jesteśmy Polakami!!

Zapraszamy do naszej szkoły na kursy prawa jazdy, bowiem nasze kwalifikacje są gwarancją najlepszego przygotowania Państwa i sukcesu na egzaminie zarówno teoretycznym jak i praktycznym

Dlaczego ?

Dlatego, że tutaj, w Belgii …uzyskaliśmy nasze kwalifikacje i dyplomy.
Dlatego, że tutaj, w Belgii… studiowaliśmy belgijskie prawo drogowe i pedagogikę skutecznego przygotowania naszych uczniów do egzaminu.
Dlatego, że tutaj, w Belgii… przed jury złożonym z najwyższej klasy specjalistów zdawaliśmy trudne, wieloetapowe egzaminy, którymi udowodniliśmy, że posiadamy glęboką wiedzę o belgijskich przepisach drogowych  i że posiadamy umiejętności niezbędne do przekazania Państwu tej wiedzy.

Uwaga ! Uprzedzamy tych z Państwa, którzy już mieli okazję poznać przepisy polskiego kodeksu, że wbrew temu co się często słyszy i nawet czyta w Wikipedii, belgijskie przepisy ruchu drogowego bardzo różnią się od przepisów polskiego kodeksu a ich znajomość nie wystarcza do zdania egzaminu. 

Jesteśmy przekonani, że nasze kwalifikacje zdobyte w kraju, w którym będziecie Państwo zdawać egzamin, są najwyższą i niezbędną dla Państwa gwarancją sukcesu, a więc powtarzamy…

TYLKO U NAS, A NIE GDZIE INDZIEJ !!
Ale to nie wszystko !!!

Naszą ambicją i celem jest zapewnić Państwu jak najszerszy dostęp do rzetelnych wiadomości na temat przysługujących Państwu praw w wyborze sposobu przygotowania się do egzaminu.

Pragniemy ochronić Państwa przed błędnymi informacjami i pogłoskami, które narażają na poważną stratę zarówno pieniędzy jak i czasu. 

Wskażemy Państwu "krok po kroku", w jaki sposób można uzyskać prawo jazdy w Belgii i jakie możliwości wyboru otwierają się przed Państwem. 

Chętnie służymy dobrą i przyjazną radą, ale prosimy pamiętać, że…

WYBOR NALEZY DO WAS!!!
Tutaj należy kliknąć, żeby się dowiedzieć
w jaki sposób można w Belgii otrzymać prawo jazdy .

TEORIA

PRAKTYKA

EGZAMIN PRAKTYCZNY

 

Pour toute question concernant ce site: admin@EBPsolution.com vide Copyright © 2010 Euro Business Partner sep