ecole

Your driving school in

Stockel (Place Dumon)

sep fran├žais sep Contact sep Galerie

Aby w Belgii otrzymać prawo jazdy, należy zdać dwa egzaminy :
egzamin teoretyczny i praktyczny.

W pierwszej kolejności należy zdać egzamin teoretyczny.

Zdać egzamin ze znajomości kodeksu drogowego, to jedna rzecz, ale dobrze go zrozumieć, potrafić się do niego dostosować w każdej sytuacji i uniknąć niebezpieczeństwa, to inna, jeszcze lepsze rozwiązanie.
Nie mowiąc o tym, że dobre zrozumienie kodeksu stanowi dodatkową gwarancję łatwiejszego zdania późniejszego egzaminu praktycznego!

Zapewniamy Państwu najwyższy poziom kursów…

Najlepsze przygotowanie Państwa do egzaminu nie jest naszym jedynym celem …
 
… bo dogłębne zrozumienie reguł kodeksu jest niezbędne do bezpiecznego poruszania się na drodze, do uniknięcia niebezpiecznych sytuacji. 
Chcemy, by nasze kursy na zawsze pozostały w pamięci naszych uczniów,  żeby w każdym momencie, gdy znajdować się będą za kierownicą,  mogli z nich skorzystać.  żeby w każdej sytuacji potrafili uniknąć nieszczęścia, które niestety, czyha na drogach publicznych, często dlatego, że liczni uczestnicy ruchu nie posiadają solidnej znajomości reguł ruchu drogowego.  Wielu spośród nich zdało egzamin "psim swędem",  bez prawdziwej znajomości belgijskiego kodeksu drogowego…

Kursy przygotowujące do egzaminu trwają 15 godzin : trzy godziny dziennie od poniedzialku do piątku włącznie i odbywają się raz w miesiącu.

Kursy są prowadzone wyłącznie w małych grupach po to, by każdy był w stałym i bezpośrednim kontakcie z wykładowcą, który dzięki temu może udzielić dodatkowych niezbędnych wyjaśnień zgodnie z potrzebą każdego kursanta. 

Oddajemy do Państwa dyspozycji bezpłatny dostęp do testów komputerowych w polskiej wersji.  Nazwaliśmy ten test "Jak na egzaminie", bo w identyczny sposób będzie przebiegać Państwa oficjalny egzamin państwowy.  Będziecie mogli Państwo przyjść do nas w dogodnych dla Państwa godzinach, podczas otwarcia szkoly.
theorie

Z naszej strony zrobimy wszystko, by egzamin stał się sukcesem, ale najwazniejsze zależy od Państwa!!!
Każdy zdany egzamin to nasz wspólny sukces i klucz do następnego etapu, bowiem…

… PO EGZAMINIE TEORETYCZNYM OTWIERAJĄ SIĘ PRZED PAŃSTWEM DWIE DROGI, ALE PROSIMY PAMIĘTAĆ, ŻE ….

 

 WYBÓR NALEŻY DO WAS !!!

 

Tutaj należy kliknąć, żeby się dowiedzieć,
jakie są możliwości po zdanym egzaminie z teorii

TEORIA

PRAKTYKA

EGZAMIN PRAKTYCZNY

 

Pour toute question concernant ce site: admin@EBPsolution.com vide Copyright © 2021 Euro Business Partner sep