ecole

Your driving school in

Stockel (Place Dumon)

sep fran├žais sep Contact sep Galerie

PRZED NAMI OSTATNI KROK PRZED OTRZYMANIEM PRAWA JAZDY: EGZAMIN Z PRAKTYKI JAZDY!!
MAMY KOLEJNY WYBÓR:

ZDAJEMY EGZAMIN, KORZYSTAJĄC Z POJAZDU NASZEJ SZKOŁY

ZDAJEMY EGZAMIN, KORZYSTAJĄC Z PRYWATNEGO POJAZDU

Szkoła zajmuje się wszystkimi formalnościami związanymi np. z rezerwacją daty egzaminu zgodnie z Państwa dyspozycyjnością, itd.

Państwo samodzielnie ustalą w jednym z centrów egzaminacyjnych (w zależności od miejsca zamieszkania) oraz zapewnią obecnośc podczas egzaminu osoby, która musi mieć prawko europejskie od co najmniej 8 lat I być zameldowana w Belgii (uwaga : gdy mamy tymczasowe prawko ważne przez 36 miesięcy, osoba ta musi byc jedną z uprzednio zgłoszonych dwóch osób, które uczestniczyły w naszej nauce jazdy i z tego tytułu były wpisane do naszego tymczasowego prawka).

Egzamin składa się z trzech części. W części wstępnej, bardzo krótkiej, egzaminator sprawdza wybiórczo znajomość usytuowania zasadniczego wyposażenia pojazdu pod maską lub na kole (np. płyn hamulcowy, płyn chłodniczy, wskaźniki zużycia opony, itd).

W drugiej części egzaminator sprawdza umiejętność posługiwania się wyposażeniem wewnątrz kabiny pojazdu (na przykład : kierunkowskaz, włączanie/wyłączanie świateł pojazdu, hamulec itd) czy też własciwe uregulowanie fotela kierowcy.

W trzeciej, zasadniczej części, egzaminator ocenia umiejętność poruszania się zgodnie z przepisami kodeksu drogowego na drodze publicznej. Egzaminator wskaże trasę jazdy i nigdy nie będzie wprowadzał w błąd, na przyład wskazując skręt w ulicę z zakazem wjazdu !

Podczas egzaminu wykonuje się dwa manewry :
- parkowanie na wstecznym biegu za wskazanym przez egzaminatora pojazdem,
- zawracanie

monit

Wiele innych cennych wskazówek przekaźą Panstwu nasi instruktorzy !!

ŻYCZYMY SZEROKIEJ DROGI...

... ZAPRASZAMY...

... CZEKAMY !!!

Tutaj należy kliknąć, żeby wrócić na pierwszą stronę

TEORIA

PRAKTYKA

EGZAMIN PRAKTYCZNY

 

Pour toute question concernant ce site: admin@EBPsolution.com vide Copyright © 2021 Euro Business Partner sep